Јесењи маскенбал

Поводом  Дана Културног центра у Гучи  и у част обележавања годишњице одржавања Првог сабора  трубача, 12. 10. 2023. године,  одржан је „Јесењи  маскенбал“. Маскенбал је био такмичарсог карактера, победници  су добили прикладне награде. Своје маске су приказали малишани из Дечјег вртића „Бамби“ и из основних школа наше општине.

Ученица другог разреда, Сара Ковачевић, представљала је нашу школу. Прерушена у прелепу Шумску принцезу, прошетала је летњом позорницом Културног центра и у избору од 58 маски, заузела треће место. Браво за нашу Сару!

Учесници маскенбала су се лепо  дружили, уживали су  у игри,  уз музику, балоне и  слаткише.

Душица Сатарић, учитељца